Wiertlo do gl. otworow WN9065120075000 TiALN, chwyt HA,chlodz.wewn.VHM 7,50mm GÜHRING
GÜHRING
EAN
Kod producenta
W magazynie: Dostępny
Opis produktu
Wiertło do głębokich otworów, 25 x D
Przebieg operacji RT 100 T:
• Frezowanie powierzchni pod kątem prostym do osi wiertła podczas wykonywania otworu.
• Wykonanie cylindrycznego otworu pilotującego (tolerancja F9) o minimalnej głębokości 1 x D.
• Wejście do otworu pilotującego z prędkością ok. 300 obr./min przy f = 500 mm/min.
• Ustawienie ciśnienia chłodziwa i prędkości obrotowej.
• Nieprzerwane wiercenie na pełną głębokość bez cyklu odprowadzania wiórów.
• Przy otworach przelotowych z ukośnym otworem wylotowym należy zmniejszyć posuw do 40 % na ok. 1 mm przed przebiciem.
• Konwencjonalne smarowanie chłodziwem pod ciśnieniem co najmniej 40 bar.
Uwaga: wiertła można wielokrotnie ostrzyć.
Wszystkie wiertła do głębokich otworów podczas wprowadzania w materiał muszą być prowadzone.
Wiertła nie mogą swobodnie pracować w przestrzeni roboczej maszyny z pełną prędkością obrotową.
Dodatkowe informacje
  • Producent: GÜHRING
  • Ø m7/h7: 7,5 mm
  • Długość spirali l2: 223 mm
  • Długość chwytu l3: 36 mm
  • Długość całkowita l1: 263 mm
  • Ø chwytu h6: 8 mm
  • Stal < 1400 N/mm2 f: 0,200 mm/obr.